Przykładowe realizacje social media

Tworzone przeze mnie projekty graficzne oraz animacje wspierają komunikacje w social media marek takich jak: Polskie Centra Dietetyczne, Pekpol, U Jędrusia, Kurpiowskie Specjały czy Alab Laboratoria.

Poniżej przedstawiam kilka przykładowych realizacji:

Projekty dla marki „U Jędrusia”:

Projekty dla Polskich Centr Dietetycznych:

Projekty dla Alab Laboratoria:

Polskie Centra Dietetyczne – Jesienna kampania

Jesienna kampania dla marki Projekt Zdrowie przebiegała pod hasłem „PomagaMY NIE OCENIAMY” i była skierowana w stronę najbardziej potrzebującej grupy – ludzi otyłych. Kontynuacja akcji #dietetykpomaga nabrała nowego znaczenia poruszając ważny problem rosnącej otyłości. Tym razem chodziło o dorosłych. Poprzedni rok poruszał temat otyłości wśród dzieci. Omówione zostały choroby wynikające i wpływające na otyłość oraz podkreślano rolę dietetyka ośmielając osoby skrajnie otyłe do odwiedzenia gabinetów.

Kampania okazała się sukcesem! Umieszczenie otyłej osoby na plakatach zachęcało do dzielenia się problemami i opisywania swoich historii co znacznie ułatwiło dietetykom możliwości pomocy tym osobom. W ramach akcji odbyto szereg darmowych konsultacji dietetycznych, większą część z nich zakończonych kuracją!

W ramach akcji powstała dedykowana strona internetowa: http://pomagamy-nieoceniamy.pl/ na której został umieszczony m.in. raport z wypowiedziami ekspertów w dziedzinie żywienia, w tym dyrektora Instytutu żywności i żywienia.

Dzięki zaangażowaniu specjalistów kampania Polskich Centrów Dietetycznych nabrała charakter akcji społecznej i pomogła wielu osobom w walce o swoje zdrowie. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jest sporo do zrobienia i wpłynęliśmy na większą świadomość polaków w zakresie zdrowego żywienia.

Projekty graficzne dla Agencji Reklamowej BrandBay.pl oraz Polskich Centrów Dietetycznych

  • Koncepcja, hasło reklamowe, pomysły i projekty graficzne strony internetowej, zdjęcia w tle oraz komunikacji w social mediach dla Agencji Reklamowej BrandBay.pl:


  • Koncepcje, pomysły, hasła reklamowe i projekty graficzne plakatów, ulotek, zaproszeń, e-booków, roll-upów, kalendarzy, teczek, dokumentów firmowych, wizytówek, projektów do social mediów, reklam oraz elementów animacji dla Polskich Centrów Dietetycznych:

Zobacz również moje pozostałe projekty graficzne!

lub skontaktuj się ze mną od razu: karolinakoscielniak@gmail.com

tel. 511 091 022

Projekty graficzne

Przykładowe projekty graficzne, które stworzyłam dla swoich klientów oraz dla klientów agencji BrandBay, w której obecnie pracuje znajdziesz poniżej:

 

Projekt Newslettera dla firmy Kei

 

Projekty Newsletterów dla firmy Kei

 

Projekt graficzny zdjęcia w tle na Facebooka dla programu radiowego Nowy Akapit

 

Projekt Newslettera i baneru reklamowego dla firmy Kei

 

Zobacz również moje pozostałe projekty graficzne!

lub skontaktuj się ze mną od razu: karolinakoscielniak@gmail.com

tel. 511 091 022

Zapisz

Zapisz

Zapisz